Як Kormotech захищає працівників від COVID-19

Від початку карантину у компанії провели уже понад 1500 експрес-тестів. Співробітника із позитивним результатом скеровують на самоізоляцію і подальше ПЛР-тестування. Послуги приватних лабораторій кожному оплачує компанія. 

Аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції, Kormotech регулярно проводить обов’язкове експрес-тестування серед працівників на заводах та в офісах.

Загалом провели уже 1516 експрес-тестів. За більш як три місяці виявили 32 підозри на COVID-19. Усіх співробітників із підозрою та їхніх контактних осіб Kormotech одразу скеровує на самоізоляцію та покриває вартість ПЛР-тестування у приватній лабораторії.

18-19 червня ПЛР-тестування пройшли 56 працівників компанії. У 29 людей негативний результат, у 14 — позитивний, ще трьох через сумнівний результат скеровано на повторне тестування. На результати решти 10 ПЛР-тестів очікуємо.

Усі підтверджені тестом випадки були безсимптомними. Виявити ризик захворювання і попередити подальшу передачу вдалося лише завдяки постійному масовому експрес-тестуванню. Компанія продовжує  таку профілактику і надалі.

Зараз наші колеги, у яких виявили коронавірусну інфекцію, почуваються добре, перебувають на самоізоляції і дотримуються рекомендацій своїх сімейних лікарів. Усі їхні контактні особи перебувають на карантині і у найближчі дні пройдуть ПЛР-тестування.

Більшість працівників Kormotech працюють дистанційно із дотриманням суворого карантину. Тих, хто через специфіку посади продовжує працювати на виробництві та офісах, компанія забезпечує одноразовими та багаторазовими масками, респіраторами, рукавичками та дезінфекторами. Робочий день починається із вимірювання температури безконтактними термометрами.

23.06.2020

support@morkva.co.ua