Як Kormotech захищає працівників від COVID-19

Від початку карантину у компанії провели уже понад 2000 експрес-тестів. Співробітника із позитивним результатом скеровують на самоізоляцію і подальше ПЛР-тестування. Послуги приватних лабораторій кожному оплачує компанія. 

Аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції, Kormotech регулярно проводить обов’язкове експрес-тестування серед працівників на заводах та в офісах.

Загалом провели уже понад 2000 експрес-тестів. За більш як чотири місяці виявили близько 100 підозр на COVID-19. Усіх співробітників із підозрою та їхніх контактних осіб Kormotech одразу скеровує на самоізоляцію та покриває вартість ПЛР-тестування у приватній лабораторії.

З початку червня ПЛР-тестування підтвердило захворювання у 63 працівників компанії. Усі підтверджені тестом випадки були безсимптомними. Виявити ризик захворювання і попередити подальшу передачу вдалося лише завдяки постійному масовому експрес-тестуванню. Компанія продовжує  таку профілактику і надалі. 

Зараз наші колеги, у яких виявили коронавірусну інфекцію, почуваються добре, перебувають на самоізоляції і дотримуються рекомендацій своїх сімейних лікарів. Їхні контактні особи (28 працівників) перебувають на двотижневому карантині, по завершенню якого пройдуть ПЛР-тестування. 

Більшість працівників Kormotech продовжують працювати дистанційно із дотриманням суворого карантину. Тих, хто через специфіку посади продовжує працювати на виробництві та офісах, компанія забезпечує одноразовими та багаторазовими масками, респіраторами, рукавичками та дезінфекторами. Робочий день починається із вимірювання температури безконтактними термометрами.

support@morkva.co.ua