Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» відбувся вшосте

У п’ятницю, 6 липня, 475 собак по всій Україні провели робочий день в офісах разом зі своїми господарями. До Всеукраїнського дня «Візьми собаку на роботу» приєдналися у 53 містах. Найбільше учасників долучилося у Києві, Запоріжжі, Львові, Чернігові та Дніпрі.

Мапа учасників - png

Компанія «Kormotech» спільно з брендом «Клуб 4 Лапи» закликали брати чотирилапих в офіс, робити Україну дружнішою до тварин і зміцнювати статус чотирилапих компаньйонів закликали шостий рік поспіль.

Ініціатива стає все популярнішою. З кожним роком якомога більше офісів в Україні стають дружніми до чотирилапих. Цьогоріч участь в акції взяли 248 компаній. Торік Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» об’єднав 50 компаній з 15 міст України.

фото в текст

Кожен учасник отримав запас корму на день від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ», пакети для прибирання за собакою від ЛавГав, а також рекомендації ветеринарів про те, як облаштувати особистий простір чотирилапого в офісі, аби комфортно було і тварині, і працівникамУ соцмережах за хештегом #мійсобаканароботі українці викладали фото своїх улюбленців на робочих місцях і ділилися враженнями про акцію. Читайте і дивіться тут.

«Свято зародилося в Америці ще у 2000 році. А, від 2012-го ми запровадили акцію в Україні, – розповідає Катерина Ковалюк, керівниця служби зв’язків із громадськістю компанії «Kormotech». – Навіть у своїй компанії ми бачимо, що цей день стає популярнішим. У перший рік в офісі було дві собаки. Згодом все більше і більше. І от цьогоріч вісім улюбленців наших колег прийшли у цей день на роботу». 6 липня, у львівському офісі компанії можна було зустріти мопса, пекінеса, бігля, китайську хохлату-пуховика та інших.  Фоторепортаж з офісу дивіться тут.

Наступного року акція «Візьми собаку на роботу» вкотре відбудеться в Україні. І чотирилапі знову матимуть нагоду провести робочий день разом зі своїми господарями.

support@morkva.co.ua