Лапи в офісі

Традиція брати собак на роботу зародилася 17 років тому у США. У нас ця практика відносно нова. Вперше в Україні акцію «Візьми собаку на робту» Kormotech ініціював у 2013 році.

Проєкт покликаний розвивати дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

Спершу долучалися місцеві компанії Львова. Свято висвітлювали регіональні і загальнонаціональні ЗМІ. З кожним роком зростає інтерес не лише господарів, а й роботодавців до такого дійства. У 2018-му до проекту приєдналися понад 248 компаній з 53 міст України. У 2019 році до святкування дня приєдналась рекордна кількість учасників: 550 компаній з 90 міст України.

У 2020 компанія спільно з брендом КЛУБ 4 ЛАПИ перезапустила проект, аби надалі допомагати українським офісам ставати дружніми до собак на постійній основі, а не лише один раз на рік. Так і з’явився проєкт «Лапи в офісі».

Ми допомагаємо усім охочим компаніям, надаємо детальну інструкцію від ветеринарів щодо облаштування особистого простору собаки в офісі, аби той почувався комфортно, щодо знайомства з колегами і новим приміщенням, щоби усі залишились задоволеними від роботи з собаками в офісі.

support@morkva.co.ua