Відповідальний сусід

Компанія Kormotech піклується не лише про розвиток галузі, а й про тих, хто її оточує.
Місцева громада у селі Прилбичі на Львівщині є нашим надійним партнером. У нас склалися товариські стосунки ще від початку будівництва заводів.
95% усі працівників компанії є мешканцями найближчих сіл і міст. Ми гарантуємо їм офіційне працевлаштування. Компанія входить у ТОП-10 найбільших платників податків у Львівській області.

Відповідальний сусід 1Щороку ми ініціюємо і разом здійснюємо прибирання лісу та навколишніх територій. Kormotech також підтримує місцеву футбольну команду.

Відповідальний сусід 2Компанія сприяє і розвитку культури. У 2014 році за нашої підтримки було відновлено музей церкви митрополита Андрея Шептицького.

У 2020 році, коли Україна стикнулась з пандемією коронавірусної інфекції, Kormotech розпочав підтримку місцевої медицини у боротьбі з COVID-19. Компанія спільно з компанією Enzym передали львівським лікарням придбані на суму 4 мільйони гривень апарати ШВЛ, генератори кисню, кардіомонітори, шприцеві апарати, експрес-тести, респіратори та спецкостюми. Згодом компанії перерахували 150 тисяч гривень до страхового фонду медиків, які працюють з хворими на COVID-19 на Львівщині. Для Новояворівської районної лікарні імені Юрія Липи Kormotech закупив чотири реанімаційних ліжка OSD-A232P-C з матрацами на загальну суму 92 тисячі гривень. Це найближчий стаціонарний заклад у районі, де мешкають працівники нашого виробництва.

support@morkva.co.ua