V Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу»

Цьогоріч 21 липня працівники більш як 50 українських компаній у 15 містах працювали разом зі своїми чотирилапими.

Така динаміка свідчить про позитивні зрушення в контексті розвитку культури ставлення до тварин в Україні, говорить керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech Катерина Ковалюк. «Ця акція ілюструє готовність українського суспільства сприймати собаку, передусім, як компаньйона та впустити його у більше аспектів свого життя, ніж просто спільна прогулянка в парку», – зазначає вона.

ІТ-компанія Sypmphony Solutions також долучилася до акції. В офісі було 4 собаки, які влаштували справжнісінький фурор, ділиться враженнями координатор подій компанії Ірина Возна.

«Відверто кажучи, ми мали побоювання: це все-таки офіс, де працюють люди, а не парк. Проте усе відбулося чудово! Наші колеги раділи, фотографувались і бавились з собаками. Думаю, наступного року знову візьмемо участь», – розповідає Ірина.

Нагадаємо, традиція бере початок у США, де цей день відзначають 17 років поспіль. В Україні організатором акції вже вп’яте стала компанія Kormotech. Наступного разу свято відбудеться 6 липня 2018-го року.

support@morkva.co.ua