В Україні відбулася конференція для власників собак за підтримки «Кормотех» і «КЛУБ 4 ЛАПИ»

Подія об’єднала заводчиків, тренерів, лікарів та відповідальних господарів, для яких собаки — справжні компаньйони.

21-22 квітня у Києві відбулася конференція про поведінку собак P2Pforum 2018. Упродовж двох днів зоопсихологи, ветеринари, дієтологи та інші фахівці галузі розкривали теми спілкування і порозуміння з тваринами, ефективного навчання, правильного харчування, дог-фітнесу тощо.

Учасники дізналися, як пробудити у собаки бажання співпрацювати, як і чому людина і собака співіснували у минулому, що відбувається зараз і чого чекати у майбутньому, навіщо каструвати собаку, які є протипоказання і як це впливає на здоров’я і поведінку, що категорично не можна включати у раціон чотирилапого і чи потрібні улюбленцю вітамінно-мінеральні комплекси, як тримати улюбленця у відмінній фізичній формі, а також як діяти, коли тварина потребує невідкладної допомоги лікаря.

фото 2Спікерами конференції стали експертка з корекції поведінки домашніх тварин Оксана Галан, фахівчиня з дог-фітнесу і спортивної медицини Наталя Подобрєєва, зоопсихологи Ксенія Авімова і Марія Петропольська, ветеринари Юлія Калашнікова і Надія Карась, наукова журналістка і авторка блогу «Всё как у зверей» Євгенія Тімонова та психолог Віталій Барановський.

Генеральними партнерами P2Pforum 2018 виступили компанія «Кормотех» і бренд «КЛУБ 4 ЛАПИ».

«У нашій компанії працює 600 людей. Близько 80% з них мають котів і собак. Саме любов до чотирилапих є рушійною силою розвитку «Kormotech». Ми прагнемо робити українців гуманнішими, прогресивнішими і відповідальнішими у ставленні до тварин. Тому всіляко підтримуємо такі заходи», – зазначила на відкритті P2Pforum 2018 Ірина Войтович, менеджерка з комунікацій компанії «Kormotech».

Організатором P2Pforum 2018 є Школа взаєморозуміння з тваринами Pets&People.

support@morkva.co.ua