В Україні пройшов четвертий День «Візьми собаку на роботу»!

1 липня, з ініціативи компанії Kormotech, українські любителі собак відзначали день “Візьми собаку на роботу”. Традиція зовсім свіжа  – в Україні день святкувався лише вчетверте. Але з упевненістю можна сказати – Візьми собаку на роботу набирає обертів.

Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Ужгород і ще чимало міст долучились до свята «Візьми собаку на роботу», яке пройшло 1 липня.

EV__9106
Ініціатором такого дня традиційно стала компанія Kormotech, яка і принесла цю традицію в Україну. Свято швидко поширилось на інші компанії та інші міста, тож 1 липня на роботу пішли уже сотні тварин по всій Україні.
«Свято народилось в Америці ще у 2000р., а з 2012р. почали його святкувати ми, – розповідає Катерина Ковалюк, керівник служби зв’язків із громадськістю компанії Kormotech. – Навіть дивлячись по компанії, бачимо, що свято стає популярнішим. У перший рік було дві собаки, потім більше, більше, і от цього року понад десять тварин наших співробітників прийшли на роботу».
Водночас, свято «Візьми собаку на роботу» розвиває так звану dog-friendly інфраструктуру, а це дружні до тварин офіси. А чотирилапі – учасники свята мали змогу отримати призи, адже компанія Kormotech організувала фотоконкурс для кожного, хто взяв собаку на роботу. Відтак, кілька десятків учасників конкурсу отримали призи від ТМ «CLUB 4 PAWS»
Загалом у конкурсі було понад 25 учасників з різних міст України, а найактивнішими були Київ та Львів. Призові місця у конкурсі «Візьми собаку на роботу» здобули:

  • 1 місце здобув Арчі – перший відомий нам собака, що в межах конкурсу відвідав Центральну виборчу комісію України. Як повідомляє сам Андрій Магера – господар чотирилапого, Арчі був би ідеальним потенційним членом ЦВК, бо «до всіх ставиться добре, хабарів не бере і знайомий з робочим кабінетом».
  • Катерина Гавриш та її чарівна Санса здобувають 2 місце! До речі, Санса – собачка з особливостями, тож дуже приємно, що Катерина наважилась взяти її на роботу, а колектив та керівництво радо підтримали ідею і зробили цей день максимально комфортним для Санси.
  • Альона Шаповалова і її кумедний мопс здобувають 3 місце!

І наостанок, приємний сюрприз. У конкурсі «Візьми собаку на роботу» взяли участь також і коти! Двоє учасників, які взяли із собою на роботу котиків, отримають спеціальні призи від ТМ «Club4Paws»!
«Ми вже давно замислюємось над тим, аби започаткувати акцію «Візьми кота на роботу», бо отримуємо заявки від людей на таке свято, – говорить Катерина Ковалюк, керівник служби зв’язків з громадськістю компанії Kormotech. – Те, що цього року в акції «Візьми собаку на роботу» брали участь і коти, говорить про актуальність такої ідеї, тож ми не виключаємо, що незабаром Україна святкуватиме і «Візьми кота на роботу». А на знак вдячності за ініціативність, котики отримають спеціальні призи».
Наступного року традиція святкування «Візьми собаку на роботу» продовжиться, тож чотирилапі знову матимуть нагоду провести цей робочий день разом із господарями.

support@morkva.co.ua