В Україні підвищуватимуть культуру догляду за домашніми улюбленцями

В Україні підвищуватимуть культуру догляду за домашніми улюбленцями

Українська компанія №1 у сфері харчування тварин Kormotech підписала контракт на співпрацю зі словенською фармацевтичною компанією KRKA, одним з світових лідерів ринку медичних та ветеринарних препаратів.

Компанії об’єднали свої зусилля задля просування продуктів компанії KRKA, основне призначення яких – захист здоров’я тварин.

Згідно домовленості, в зоомагазинах та ветеринарних клініках України проcуватимуться препарати від бліх та кліщів (ТМ «Фіприст», в формі спрею та крапель), а також засоби від гельмінтів (ТМ «Дехінел», в формі таблеток).

«Співпраця з міжнародними гравцями відкриває перед нами можливість пропонувати українському господарю кота чи собаки не лише високоякісне харчування, а рішення для повноцінного догляду за чотирилапими, – зазначив директор компанії Kormotech Ростислав Вовк. – Культура використання таких препаратів в Європі висока: 100% тварин обробляються від гельмінтів, 80% – від бліх і кліщів. Україні ще треба зробити добрий поступ в цьому напрямку».

Згідно даних компанії KRKA, продажі препаратів такої дії в 2014 році в Європі склали близько 995 млн доларів. Натомість, продажі, до прикладу,  інсектоакарицидних крапель в Україні, за той самий період, склали лише 1 млн. доларів.

Окрім вищезгаданих препаратів компанія Kormotech буде доповнювати свій портфель і іншими засобами, що дозволять господарям тварин краще турбуватись про своїх чотирилапих. Відбуватиметься все поступово та виважено, з метою надати клієнту оптимальну пропозицію за якістю та ціною. Саме за цим принципом було обрано продукцію компанії KRKA, зазначив п.Вовк.

support@morkva.co.ua