Український корм для котів експортуватимуть до Фінляндії та Великої Британії

Кормотех почав виготовляти продукцію за напрямом Private Label для ще двох дистриб’юторів у Північній Європі

Компанія розширює географію власного експорту. Продукцію, виготовлену на потужностях «Kormotech», тепер продаватимуть у Великій Британії та Фінляндії. Це сухі раціони класу преміум і супер-преміум для котів під приватними марками для місцевих дистриб’юторів.

До Великої Британії вже відвантажено 19 тонн корму. Країна входить до десятки найрозвиненіших ринків petfood у світі. 

«Наш британський дистриб’ютор раніше спеціалізувався виключно на ласощах для домашніх улюбленців. Зараз вони включили до портфеля сухий корм для котів саме виробництва Kormotech і вже отримали на дегустацію взірці вологих кормів. На ринку Великої Британії 75% продажів становлять власне вологі раціони. Для нас це перевага — Кормотех має завод вологих кормів у Литві», — говорить Ігор Параняк, операційний директор Кормотех.  

До Фінляндії вже відвантажено 5 тонн корму класу суперпреміум. Фінський партнер зацікавлений у співпраці з Kormotech. Дистриб’ютор «Аkvaario Рiekkala Oy» готовий розширювати асортимент раціонами торгових марок компанії. 

Зараз частка експорту у «Kormotech» сягає близько 15%. Ціль компанії до 2023 року — увійти до топ-50 лідерів галузі у світі. 

«Аби досягнути мети, Кормотех має збільшити показник експорту втричі. До цього нас наближає вихід на потужний ринок Північної Європи. Велика Британія є однією з країн, де для ввозу товарів вимагають сертифікації AFKO із доволі жорсткою процедурою. Така сама діє, зокрема, у США. Оскільки Кормотех вже експортує свої бренди до Америки, то для початку їхнього експорту до Великої Британії нас чекає спрощена система сертифікації», — додає Ігор Параняк. 

support@morkva.co.ua