У Києві пройшов 9-ий фестиваль «В пошуках Made in Ukraine»

Цього року компанія Kormotech, як виробник якісних і корисних раціонів для тварин та постійний учасник фестивалю отримала почесну відзнаку “Рекомендую!”

Традиційною смачною родзинкою фестивалю “В пошуках Made in Ukraine” в Києві став ресторан для чотирилапих від ТМ CLUB 4 PAWS. Як завжди – багато-багато смаколиків, свіжа вода (яка дуже потрібна собакам у спеку), цікаві подаруночки і сюрпризи отримали усі відвідувачі ресторану.

3 і 4 вересня у столиці відбувався фестиваль “В пошуках Made in Ukraine”, постійним та активним учасником якого є український виробник раціонів для тварин компанія Kormotech. І традиційно ТМ CLUB 4 PAWS представив свій відомий ресторан для собак. Напевно, усі відвідувачі фестивалю, які приходять зі своїми чотирилапими друзями, дуже очікують на відкриття ресторану, адже там на їхніх улюбленців завжди чекають смачні раціони, свіжа прохолодна вода, багато уваги і приємні подаруночки. Цьогоріч кожен чотирилапий відвідувач ресторану для собак отримав у подарунок фірмову хустинку від ТМ CLUB 4 PAWS.

Цього року компанія Kormotech, як виробник якісних і корисних раціонів для тварин та постійний учасник фестивалю отримала почесну відзнаку “Рекомендую!” І це стало приємним сюрпризом для усієї команди. Аби отримати почесну відзнаку “Рекомендовано Made in Ukraine”, бренди обирались за чотирма критеріями: адекватна ціна товару; відмінна якість; уважний сервіс; сталість розвитку.

support@morkva.co.ua