ПІДСУМКИ 2018: РОЗПОВІДАЄМО ПРО НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

У 2018 році Kormotech збільшив продажі на 33% у грошовому еквіваленті та на 19% у натуральній величині, у порівнянні з 2017-м. Це 37 тисяч тонн проти 31 тисячі тонн у попередньому році.

«2018-й був надзвичайно динамічним для всієї команди. Ми збільшили виробничі потужності в Україні та розпочали будівництво першого заводу за кордоном. Зростання залишається нашим багаторічним трендом. Відбувся ребрендинг преміальної ТМ “КЛУБ 4 ЛАПИ”, вихід на нові країни міжнародної співпраці. Нам вдалось отримати дозвіл на експорт продукції  під своїми брендами до США, а також підписати договори з Чилі та Швецією», – розповідає СЕО Kormotech Ростислав Вовк.

Торік 12,4% продукції компанії було продано на експортних ринках. Kormotech розпочав продаж раціонів під власними брендами у Сполучених Штатах через сайт Amazon. Продукція відвантажується з власних складів компанії у штатах Меріленд та Каліфорнія. Новими партнерами за напрямком Private Label зокрема стали Чилі та Швеція.

Зараз ми експортуємо продукцію до 19 країн світу: США, Швеції, Франції, Чилі, Естонії, Нідерландів, Словенії, Польщі, Литви, Латвії, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Словаччини, Молдови, Румунії, Болгарії, Туркменістану, Узбекистану.

За підсумками 2018 року частка компанії на українському ринку склала близько 34% за обсягами реалізації. З них 28% – бренди Kormotech, а 6% –продукція за напрямком Private Label.

«Ми продовжуємо розвивати галузь і дбати про добробут чотирилапих в Україні. Нам вдалося приєднатись до низки акцій та розвинути власні соціальні проекти, такі як Всеукраїнська акція “Візьми собаку на роботу”, школа “Optimeal Expert” та інші», – додає директор компанії.

У 2019 році Kormotech планує робити перші відвантаження продукції лінійки Private Label до Великої Британії та Фінляндії. Також у планах – поява наших брендів на полицях американських торговельних мереж, а також в Угорщині, Лівані, Лівії та Чехії.

Головними пріоритетами Kormotech є експансія на експортні ринки та зміцнення позицій в Україні. Для цього компанія і надалі інвестуватиме у розвиток власних брендів харчування для котів і собак. А ще вкладатиме у зростання команди. Зокрема, у навчання власних нутриціологів — досі в Україні таких фахівців не було.

«Ми бачимо Kormotech у рейтингу ТОП-50 виробників кормів для домашніх тварин у світі, тому активно працюємо над тим, аби задовольнити найвибагливіші смаки чотирилапих не лише в Україні», – додає Ростислав Вовк.

support@morkva.co.ua