Шлях до Америки. Kormotech отримав дозвіл на експорт своєї продукції до США

Наприкінці березня до компанії надійшов офіційний лист від Міністерства сільського господарства Сполучених Штатів. Він підтверджує: уряд Америки задовольнив звернення Kormotech на ввіз та дистрибуцію продукції на території США.

 Як долали омріяний шлях, розповідає CEO компанії Ростислав Вовк:

«Бути визнаними на ринку США – це  не просто похвала. Це перемога кожного, хто долучився до створення наших продуктів. Я знав, що ми зможемо подолати цей рубіж. Від запуску першого заводу і до сьогодні ми орієнтовані на світові стандарти, контролюємо якість продукції на всіх етапах виробництва. Наша команда інженерів з якості зібрала пакет документів на 100 аркушів».

 Для отримання цього дозволу компанія зобов’язалася надати Національному центру імпорту та експорту США пакет документів, який включав:

  • інформацію про усі види сировини, що використовуються компанією у виробництві,
  • гарантійні листи від компанії та усіх її постачальників із підтвердженням про невикористання забороненої у США сировини у рецептурах продуктів Kormotech,
  • опис усіх технічних процесів виробництва, обладнання та стандартів якості.

«Найлегше з вимог було погодити процедуру контролю якості. Це передбачає відслідковування усього процесу виробництва від моменту надходження сировини до отримання готового продукту, – каже Ігор Параняк, директор з виробництва Kormotech. – На виробництві й до того було погоджено таку процедуру. Ми контролюємо якість продукції у 60 точках виробничої лінії. Це дало нам перевагу та полегшило процес проходження усіх стандартизацій, як в Україні, так і в Європі. Тепер і до США двері відчинені!».

У 2015 році в Америці налічувалося понад 163 мільйони домашніх котів та собак. 80% американців годують своїх улюбленців готовими раціонами. Це дані наукового журналу PLOS ONE.

Підкорюватимуть зооринок США насамперед зі суперпреміальним брендом Optimeal. А які новинки готують для заокеанських чотирилапих, керівництво Kormotech розповість трохи згодом.

support@morkva.co.ua