Ресторан для собак на фестивалі «У пошуках Made in Ukraine» рятував чотирилапих від спеки

Цими вихідними в столиці проходив фестиваль «У пошуках  Made in Ukraine», учасники якого мали можливість  завітати зі своїми домашніми улюбленцями у собачий ресторан від ТМ Club 4 Paws. Ресторан цікавий не лише своїми смаколиками для людей і тварин, а ще й справжньою інфраструктурою для тварин.

 Протягом двох днів команда ресторану пригощала людей і собак смачненьким. Тварини могли дегустувати раціони від ТМ Club 4 Paws, а от людям запропонували справжній експеримент – страву, зроблену з тих самих продуктів, які використовують для приготування вітчизняних раціонів! Професійний кухар пригощав гостей ресторану м’ясними котлетками з курятини, яловичини та кукурудзи.

Таким чином господарі тварин могли переконатись, що їхні улюбленці споживають раціони, приготовані з натуральних продуктів.

 Інфраструктура для собак

Водночас, команда ресторану не забула попіклуватись про самих чотирилапих. Протягом двох днів фестивалю надворі була сильна спека, а в ресторані на всіх охочих чотирилапих чекали мисочки прохолодної води. І не просто мисочки, а мисочки на спеціальних столиках. Кожен із них має різну висоту, аби і маленьким, і великим собакам було максимально зручно.

Треба було бачити ці щасливі очі, коли тварини напивались води у спеку! Вони із таким завзяттям махали хвостиками, наче дякуючи команді ресторану за таку своєчасну турботу.

Від спеки чотирилапі могли сховатись під спеціальною парасолькою для тварин, а для відповідальних господарів поряд з рестораном були встановлені спеціальні станції для прибиранняза своїми чотирилапими. Такими, на перший погляд, простими елементами можна значно покращити життя собакам та їхнім господарям, тож гості радо користувались такими можливостями.

support@morkva.co.ua