ЯКІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Інновації, що закладені в цінностях KORMOTECH є однією з основних драйверів розвитку компанії. Наші технологи та консультанти постійно працюють над вдосконаленням існуючих та створенням нових рецептур.
Ми інвестуємо у розвиток та навчання своїх працівників з метою підвищення їх професійного рівня та персонального розвитку. У 2013 році в нас почав діяти власний R&D департамент.

Усі рецептури кормів для домашніх тварин розроблено фахівцями компанії KORMOTECH спільно з експертами компаній PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT (USA) та PETFOOD SPECIALITIES (Poland), під наглядом українських ветеринарів.

До моменту виходу на ринок, кожен продукт проходить тестування та схвалення авторитетних фахівців галузі:

  • Голландський інститут тваринного харчування KENNEL DE MORGENSTOND
  • Французький коледж ветеринарної медицини ONIRIS (вивчення та інженерія продуктів харчування)
  • Український державний науково-дослідний контрольний інститут.

Увесь асортимент продукції KORMOTECH відповідає законодавчим вимогам якості Європейського Союзу:

2007

впроваджено та сертифіковано систему управління якістю в харчовій промисловості, відповідно до стандарту ISO 22 000

2011

отримано сертифікат FSSC 22 000 2011 з присвоєнням Єврономеру, що підтверджує виконання широкого спектру вимог до якості та безпечності продукту.

Ми контролюємо якість та збереження поживних властивостей продукту на усіх етапах його виготовлення:
  • Проводимо аудит кожного постачальника сировини перед початком співпраці
  • Відбираємо та ретельно перевіряємо сировину в лабораторіях KORMOTECH і даємо дозвіл на її використання тільки за умови наявності повного пакету супутніх документів, що підтверджують якість та безпеку сировини
  • Систематично проводимо вхідний контроль сировини на вміст білків, жирів, золи, кальцію та фосфору, щоб гарантувати поживність кінцевого продукту. Паралельно проводимо контроль цих показників у вже готовому продукті
  • В процесі виготовлення вимірюємо вміст антиоксидантів згідно європейських стандартів. В процесі тестування сировини на якість також використовується культура інфузорій.
  • 70% сировини , що використовується у виготовленні раціонів, українського походження. Це гарантує її свіжість, якість та надійність поставок.

support@morkva.co.ua