Прем’єра нового покоління бренду «OPTIMEAL» у Європі

Компанія Kormotech вже втретє взяла участь у виставці InterZoo. Бренд супер-преміум класу “Optimeal” підкорив своєю якістю, користю та унікальною упаковкою усіх відвідувачів виставки InterZoo.

З 26 по 29 травня у німецькому Нюрнберзі компанія Kormotech презентувала 2-е покоління бренду “Optimeal”. Презентація відбулась в межах авторитетної міжнародної виставки товарів для домашніх тварин Interzoo 2016, що проходить вже понад 60 років. Новий товар мали змогу оцінити 37 000 відвідувачів та експертів з більш ніж 120 країн світу.

interzoo-16 (2)

Новий “Optimeal” розроблений з урахуванням потреб та апетитів не тільки українського ринку, а й досвіду та тенденцій світового ринку. Продукти оптимально збалансовані для здоров’я та краси котів і собак. Формули збагачені міксом для підтримки імунітету (Immunity Support Mix). Родзинкою стала упаковка у вигляді картонного тубуса, що є інноваційним рішенням на ринку їжі для тварин.

Завдяки якості продукту та увазі до нового Optimeal, компанія налагодила співпрацю з існуючими партнерами і підписала контракти з низкою потенційних партнерів з Хорватії, Швейцарії, Угорщини, Греції, Франції, Чехії, Туреччини, Китаю, Румунії, Італії, Греції, Іспанії, Південної Кореї, Болгарії, Швеції та інших країн.

Незважаючи на розмаїття виставки, а там були представлені понад 1700 компаній-експонентів на більш ніж 110 000 квадратних метрах площі, стенд бренду “Optimeal” вирізнявся своєю концептуальністю, розробником якого стало міжнародне брендингове агентство Cocoon Group.

«…З моменту створення Kormotech ми приділяємо найпильнішу увагу підвищенню якості життя тварин. Уже багато років наша любов до тварин постійно спонукає нас вдосконалюватися. Ми робимо все можливе, щоб поглибити наші знання про тварин і пропонувати тільки найкращі продукти», – говорить директор компанії Ростислав Вовк.

Водночас, на виставці Interzoo компанія представила і преміальні раціони для котів та собак під брендом «Club 4 Paws».

Компанія Kormotech планує взяти участь в наступній Interzoo, що відбудеться 8-11 травня 2018 року.

support@morkva.co.ua