Компанія Kormotech отримала почесну відзнаку від Львова за соціальні проекти

2 вересня міський голова Львова Андрій Садовий вручив керівнику компанії Ростиславу Вовку почесну відзнаку, як одному із найактивніших підприємців у місті. Ці подяки міський голова Львова вручав лише представникам соціально відповідального, активного бізнесу, який долучається до розвитку міста чи облаштування громадських просторів. Цьогоріч таких компаній виявилось дев’ять.

Компанія Kormotech стала партнером відкриття Першого тренувально-вигульного майданчика у парку ім. І. Франка у Львові, облаштувавши своїм коштом внутрішню інфраструктуру: тренажери для собак, інформаційні стенди, станції для прибирання за тваринами. Також в рамках відкриття майданчика компанія організувала повноцінне свято для усіх любителів чотрилапих.

«Місту Львову пощастило з підприємцями. Поєднання нашої культури, нашого менталітету і ділової культури призвело до того, що є багато спільних проектів корпоративно-соціальної відповідальності. Ми бачимо і майданчики, і лавочки від підприємців у громадських просторах, вони долучаються до ремонтів доріг та облаштовують майданчики для вигулу собак. І ми завжди дякуємо підприємцям за те, що вони працюють на території міста», – відзначила керівник міського управління економіки Вікторія Довжик.

Керівник компанії Kormotech зауважує, що соціальні проекти стали стабільною частиною життя компанії. «Нам приємно отримувати відзнаки від міста і ми щиро вдячні за сприяння в реалізації даного проекту, – зауважив Ростислав Вовк. –, якщо ми й надалі матимемо таку підтримку, то в 2016 році у Львові може повстати ще один майданчик для собак. Мова йде про Парк культури ім. Б. Хмельницького».

Урочисте відкриття першого тренувально-вигульного майданчика в парку ім. І. Франка відбулось на початку серпня, зараз на майданчику функціонують безкоштовні снаряди для собачого фітнесу, там проходять різноманітні активності й тренування.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 30 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас в 2014 – 2016 роках. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від компанії на нашому блозі!

support@morkva.co.ua