Optimeal підкорює США

26-28 червня Kormotech презентував бренд «Optimeal» на міжнародній виставці SuperZoo 2018 у Штатах. Фаворитом відвідувачів нашого стенду стала лінійка беззернових раціонів.

Цьогорічними учасниками популярної виставки SuperZoo у Лас-Вегасі стали близько 1000 виробників високоякісного харчування, засобів для догляду та аксесуарів для чотирилапих, представників ветеринарних клінік та об’єднань любителів домашніх тварин з усього світу. Україну представив виробник раціонів для котів і собак, компанія «Kormotech». Упродовж трьох днів виставку відвідали понад 20 000 людей.

фото 1

«Зовсім нещодавно ми отримали усі необхідні документи для старту продажів Optimeal на ринку США. Наша команда подолала надзвичайно складний шлях тривалістю у два роки – від реєстрації бренду до перевірки на якість від Food and Drug Administration USA, USDA, Agricultural Inspection та митниці США. Американці дуже вражені новітніми технологіями, якістю інгредієнтів, стандартами, рецептурами і навіть упаковкою нашого бренду. А це дуже вимогливий ринок та споживачі. І ми пишаємося, що змогли їх приємно вразити» – говорить маркетинг-директор компанії  «Kormotech» Ігор Блистів.

SuperZoo (Annual Pet Industry Trade Show) – виставка товарів для домашніх улюбленців у Північній Америці. Подію проводять щороку, починаючи з 1951-го. Експонати на SuperZoo представлені в основних категоріях: товари для тварин, засоби для гігієни і догляду, вітаміни і харчові добавки, а також засоби для профілактики захворювань.

support@morkva.co.ua