Optimeal на експорт: українські раціони продовжують підкорювати американський ринок

Бренд суперпреміального харчування для котів і собак Optimeal презентували на світовому зооекспо у Сполучених Штатах GLOBAL PET EXPO 2019. 

20-22 березня у місті Орландо штату Флорида відбулася 15 щорічна виставка товарів для домашніх тварин GLOBAL PET EXPO 2019. Це одне з найбільших експо у світовій зооіндустрії. Упродовж трьох днів американська професійна спільнота ближче знайомилася з українським брендом суперпреміум-харчування для котів і собак Optimeal. 

Цьогоріч на виставці було представлено рекордну кількість стендів – понад 3000. Учасниками стали 1174 компанії з усього світу. Експо відвідали понад 17 тисяч людей. Це ритейлери, дистриб’ютори, закупівельники та інші фахівці ринку з понад 80 країн. 

Під час виставки відвідувачам стенду Optimeal особливо сподобалася прозорість у складі – те, що виробник вказує відсоток кожного інгредієнту. А також великий вміст трав та ягід, унікальний імунний комплекс та інноваційна упаковка – тубус. 

«Ми продовжуємо вивчати попит на продукти нашого бренду на американському ринку. Інтерес неймовірний! В США зростає популярність беззернових, гіпоалергенних, монопротеїнових раціонів. Якщо раніше полиці здебільшого займали сухі корми, а паучів було дуже мало, то тепер тенденція змінюється. Виробники активно вводять паучі до своїх портфелів» – говорить директор з маркетингу компанії Kormotech Ігор Блистів.

Раціони Optimeal присутні на ринку Сполучених Штатів з 2018 року. Продукти бренду продаються через онлайн-сервіс Amazon. Для команди Kormotech GLOBAL PET EXPO передусім став місцем зустрічі з партнерами, зацікавленими у дистрибуції Optimeal через американські торгові мережі. 

«Нам вдалося на пряму обговорити подальшу співпрацю з представниками дистриб’юторів, торгових мереж, інтернет-магазинів та категорійними менеджерами. Причому не лише зі Штатів, а й з Південної Америки та Європи. У свою чергу, ми вивчали тренди американського ринку і спостерігали, на які саме товари росте попит. Поки ми продовжуємо реалізувати ті самі позиції Optimeal, що й в Україні. Однак плануємо для США виводити нову спеціалізовану лінійку як для котів, так і для собак», – говорить директор компанії Kormotech Ростислав Вовк.

GLOBAL PET EXPO  – це найбільша у світі щорічна торговельна виставка у зооіндустрії. Експо проводять Американська асоціація товарів для домашніх тварин (American Pet Products Association – APPA) та Асоціація дистриб’юторів зооіндустрії (Pet Industry Distributors Association – PIDA).

support@morkva.co.ua