Optimeal і КЛУБ 4 ЛАПИ виступили партнерами міжнародних виставок собак у Києві

24-26 серпня столиця зібрала собачий бомонд з усієї Європи. Кінологічна Спілка України вперше приймала одну з найпрестижніших подій у сучасній кінології Кубок Центральної та Східної Європи-2018. Традиційно також відбулися літні міжнародні виставки «Золота пектораль» та «Злато скіфів». Партнерами подій виступили бренди преміум- та суперпреміум-харчування «КЛУБ 4 ЛАПИ» та «Optimeal»

На триденні змагання з’їхалися учасники з Італії, Іспанії, Німеччини, Фінляндії, Азербайджану, Греції, Угорщини, Японії, Китаю, Чехії, Естонії, Литви, Хорватії, Великобританії та інших країн світу. Свої екстер’єрні якості у виставкових рингах продемонстрували 5000 собак майже 200 порід. Їх оцінювали 22 авторитетних судді з 11 держав.

Шанувальники екзотичного та спортивного дресирування відвідали показові виступи з танців із собаками. Молоді кінологи представили свої вміння у конкурсі з юніор-хендлінгу. Також відвідувачі змогли більше дізнатися про каністерапію для дітей з інвалідністю на традиційному Майданчику дружби та подивитися циркове шоу з чотирилапими артистами.

Найчисельнішими породами виставок стали Лабрадор Ретривер, Шнауцери, Американський Стаффордширський Тер`єр, Італійський Кане Корсо, Вельш Коргі Пемброк, Мопс, Російський Чорний Тер`єр. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили Поденго Португальський, Поденго Ібіценко, Фінський Лапхунд, Сасекс Спанієль, Хоккайдо, Малий Вандейський Басет Грифон, Фараоновий Собака, Іспанський Хорт, Іспанський Водяний Собака, Романський Водяний Собака, Нідерландський Кокер Спанієль. Найрослішими представниками собачого світу на виставках були Ірландський Вовкодав (до 79 см) та Німецький Дог (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити Чихуахуа (від 15 см) і Руського Тоя (від 20 см).

міжнароднf виставка собак у Києві

Нагадаємо, торік Кінологічна Спілка України приймала у Києві Євро Дог Шоу. Партнерами виставки стали бренди Optimeal і КЛУБ 4 ЛАПИ.

Кінологічна Спілка України – наймасовіша і найавторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. її вихованці неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. КСУ опікується понад 300 тисячами собак 300 порід. Щорічно у Племінній книзі реєструють понад 10 тисяч приплодів і майже 40 тисяч цуценят. Понад тисячу українських собак мають титул Інтерчемпіона.

support@morkva.co.ua