Незабаром у Львові відкриють перший майданчик для вигулювання собак

У Львові презентували перший майданчик для вигулу собак, який  вже незабаром стане доступним кожному чотирилапому. Це стало можливим завдяки спільній роботі активістів, влади, ЛКП «Лев», а також ТМ «Club 4 Paws».

Презентацію у парку імені Івана Франка, де вже ведуться монтажні роботи, провели організатори та партнери проекту. Ольга Кирилович, координатор ініціативи Dog-Friengly City, якій належить ідея та втілення першого майданчика для вигулу собак у Львові, розповіла, що він відкриє свої двері уже в березні. Новий простір буде доступний усім власникам собак безкоштовно. Перший майданчик має площу 400 кв. м. та розділений на дві основні секції – для собак великих та маленьких порід. Огорожа робить майданчик безпечним для перехожих.

1

Протягом квітня планується встановити усю необхідну інфраструктуру. Тоді майданчик стане не лише місцем, де тварина зможе гуляти вільно і безпечно, а ще й місцем для тренування та активних розваг. На цьому наголосила керівник служби із зв’язків з громадськістю компанії «Kormotech» – Катерина Ковалюк. «Ми є стратегічним партнером ЛКП «Лев» та Dog–Friengly City. – розповіла  Катерина Ковалюк. – Для нас випала така честь зайнятись облаштуванням майданчика. Ми зобов’язуємось придбати та встановити, під наглядом кінологів, снаряди для аджиліті. Йдеться про спеціальні перешкоди, планки, труби, аби тварина могла активно займатись і бігати. Також ми придбаємо лавки для господарів, інформаційний стенд та дві станції для прибирання за собаками. Саме ця внутрішня інфраструктура робить з просто виділеної зони майданчик міжнародного зразка».

Цей майданчик є одним із кроків, аби Львів став дружнім до тварин. Це нова концепція співжиття людей і собак, вважає Олег Мацех, директор ЛКП «Лев». Вигульні майданчики – це безпека людей і тварин, безпека власників та усіх інших мешканців Львова. Це не буде резервація у жодному разі. Ніхто не заганятиме усіх на майданчик. Ви можете вільно гуляти з собакою по парку, або вулицею, але саме на майданчику господарі зможуть вільно відпускати собак з повідця і давати їм можливість повноцінно гуляти й бавитись».

За словами організаторів і партнерів проекту, другий майданчик у Львові має з’явиться у Парку культури. Його площа буде в рази більшою, однак наразі дата відкриття невідома.

support@morkva.co.ua