У Києві відбулась масштабна ветеринарна конференція

У столиці відбулась триденна міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC AUTUMN 2016. В межах цієї масштабної події, яку традиційно організовує мережа ветеринарних клінік Алден-Вет, відбувається не лише велика кількість лекцій, практичних семінарів і тренінгів для ветлікарів, а ще й виставка різноманітних товарів для тварин.

За щорічною традицією, компанія Kormotech виступає партнером конференції IVC AUTUMN 2016 у межах свого проекту підтримки розвитку ветеринарії та фелінології України.

Цьогоріч у Києві зібрались ветеринарні спеціалісти з України, Іспанії, Ізраїлю та інших країн. А свої лекції для українських ветеринарів колеги представили з нефрології, урології, інфекційних та вірусних захворювань, офтальмології, кардіології, ортопедії тощо.

Крім того, у різних відділеннях клініки Алден-Вет по Києву проходили практичні заняття та майстер-класи для учасників конференції.

Водночас, під час конференції проходила і виставка корисних та смачних товарів для тварин. Учасники та гості мали змогу ознайомитися як з міжнародними, так і українськими компаніями, виробниками і постачальниками. В тому числі і з новим поколінням бренду Optimeal, який презентувала компанія Kormotech.

Його широкий асортимент створено згідно останніх світових трендів в сфері харчування тварин. Продукти збагачені спеціальним комплексом інгредієнтів , який сприяє підтримці імунітету.

Новинки ідеально підходять тваринам, господарі яких сповідують філософію досконалості у всіх сферах життя. Адже філософія бренду Optimeal – досконалість через харчування.

Родзинкою продуктів є беззернова лінійка та харчування для собак мініатюрних порід.

Широкий асортимент Optimeal включає продукти виготовлені з різних видів добірного м’яса (телятина, ягнятина, качка, індичка, лосось). Тобто, пропозиція підійде кожному домашньому улюбленцю, в тому числі, схильним до алергії на курятину.

«Компанія Кормотех, як найбільша українська компанія в зоо індустрії нашої країни вважає одним з своїх пріоритетів розвиток ветеринарії в Україні. Ми не тільки беремо участь в конгресах, як учасники, але й залучаємо авторитетних лекторів з закордону, які передають свої знання українським ветеринарам. Це наш маленький вклад в розвиток ветеринарії в Україні. 

Цьогорічний конгрес для нас був особливим. Тут ми презентували нашу нову розробку, нове покоління Optimeal, харчува що було створене за участі спеціалістів з 9 країн. Перші відгуки спеціалістів ветеринарної медицини всиляють віру в успіх цих дієт серед ветеринарів. А наступного тижня у нас поїздка до Голандії, де будемо вести переговори про початок дистрибуції харчування Optimeal, на теренах Голандії та Бельгії!» – відзначив начальник відділу маркетингу Ігор Блистів.

support@morkva.co.ua