На львівському фестивалі вуличної їжі відкрили ресторан для собак

У травні у Львові відбувся щорічний фестиваль вуличної їжі Street Food So Good Festival.


Окрім традиційних фуд-локацій для відвідувачів фестивалю у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького знайшлось місце i для найвибагливіших чотирилапих клієнтів. Дружня зона до собак (Dogfriendly Zone) від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ» – вперше зібрала на своїй території щасливих власників чотирилапих друзів і дала змогу не лише смачно перекусити, а й розслабитись у зоні відпочинку, зробити фото на згадку на фотозоні, поспілкуватись з ветеринаром і представниками компанії.

IMG_1

Близько 100 унікальних відвідувачів разом зі своїми улюбленцями стали клієнтами нашого ресторану. Не лише зустрічі з старими друзями, а й нові знайомства чекали на чотирилапих.
Голодним не залишився ніхто! Торгова марка «КЛУБ 4 ЛАПИ» частувала гостинцями кудлатих в той час як шеф-кухар вже традиційно готував смачні котлетки для власників чотирилапих  з м’яса, що входить до складу кормів компанії.

Компанія Kormotech вже не вперше бере участь в подібних фестивалях і помічає ріст цікавості до подібних облаштованих майданчиків зі сторони власників собак. Що може бути кращим за проведення вільного часу зі своїм чотирилапим другом?

support@morkva.co.ua