Лекція польського професора сприятиме розвитку «чистої конкуренції» серед лікарів України, – ветеринар

Днями під Києвом відбувся масштабний ХIV Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини в Україні. Традиційно, компанія Kormotech стала партнером заходу і взяла на себе організацію лекції польського професора ветеринарної медицини Яцека Стерни, аби українські спеціалісти мали можливість міжнародного обміну досвідом.
Під час конгресу поважний професор презентував доповідь на тему «Пластика великогомілкової кістки у лікуванні розриву передньої хрестоподібної зв’язки, а також інші методи лікування». Ця тема спеціалізована, втім, лекцію відвідало близько сотні українських ветеринарів з різних міст.

Підтримка розвитку ветеринарії в Україні є одним із пріоритетних соціальних проектів компанії. Чому? Про це найкраще зможуть розповісти ветеринари, які відвідали лекцію Яцека Стерни завдяки проекту підтримки розвитку ветеринарії України.
Ігор Максимович, кандидат ветеринарних, доцент кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики ЛНУВМ та БТ імені С. З. Ґжицького відвідав доповідь Яцека Стерни і вважає, що такий досвід безумовно буде корисним для українських ветлікарів.
«Лекція стала корисною для нас. Прикладний характер лекції – показати, що можна виконувати у практичних умовах, чому ще потрібно вчитися, вдосконалюватися, обмінюватися досвідом серед фахівців-колег. Це сприятиме розвитку серед спеціалістів «Чистої конкуренції», стимулюватиме їх розвиватися, працювати краще і професійно, – вважає Ігор Максимович. – Європейський досвід випереджає наш український, і це не тільки в хірургії, а в інших спеціалізованих напрямках ветеринарної медицини. Випередження закордонних фахівців пов’язано значною мірою із економічними чинниками, маю на увазі платоспроможність населення, вартість обладнання тощо. І тому варто впроваджувати міжнародний обмін досвідом, адже подібні конференції позитивно впливають на розвиток ветеринарної медицини в Україні, а також є ключовим інструментом (містком) на шляху України в ЄС. Я б зазначив, що таким шляхом ми створюємо «плацдарм» для Європейського впливу, а також умов для розвитку добросусідства».
Ігор Максимович також додав, що досвід, яким поділився польський професор, до цього майже не використовувався в Україні, тож можна очікувати на певні позитивні зрушення та підвищення фаховості ветеринарної допомоги.
Інформаційна довідка:
Kormotech – перша українська компанія, що пропонує світу високоякісне харчування для котів та собак (стандарти ISO 22 000, FSSC 22 000, Єврономер). За 12 років існування компанія – завоювала 31% ринку та вийшла на ринки Європи, Азії та Африки. Компанія є соціально відповідальною, тому розвиває культуру ставлення до тварин в нашій країні, та, зокрема ветеринарну галузь в межах Проекту розвитку ветеринарії та фелінології в Україні. В рамках цього напрямку Kormotech долучається партнерською підтримкою до ключових освітніх та наукових заходів, що проводяться для українських фахівців ветеринарії.

support@morkva.co.ua