КОРМОТЕХ ПРЕДСТАВЛЯЄ КАЛЕНДАР-2018 З ЕКСКЛЮЗИВНИМИ ІНТЕРВ’Ю КОЛЕГ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

Третій рік поспіль Компанія створює корпоративний спецпроект до новорічних свят. Головними героями стають співробітники та їхні улюбленці.

У 2018-му це історії про дружбу людей і тварин у нашій Компанії. Ми подолали 7 тисяч кілометрів українськими дорогами, аби познайомитися ближче із колегами в 11 містах. Щирі розмови та емоційні фото увійшли до унікального новорічного проекту «Interview 2018». Переглянути його можна тут.

Торік для привітання ми продемонстрували айдентику компанії в дії, що символізує домашню тварину та її першу літеру. І провели фотосесії для 18 працівників з їхніми улюбленцями. Знімки увійшли до календаря «Friend of Mine» на 2017 рік.
До 2016-го співробітники писали історії про себе та своїх тварин. 12 найкращих увійшли до новорічного привітання під назвою «Petstory».
Любов до чотирилапих є базовою цінністю Кормотеху. І її засвідчує не лише щоденна праця і соціальні ініціативи, а й особисте ставлення колег до своїх котів і собак.

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook. На своїй сторінці ми ділимося результатами роботи, сповненої любові до чотирилапих.

support@morkva.co.ua