Кормотех переміг у тендері з виробництва кормів для компанії у Чилі

Kormotech обійшов європейських виробників з Чехії та Польщі та розпочав співпрацю за напрямом Private Label з чилійським дистриб’ютором Anasac Ambiental.

З майбутніми партнерами представники компанії познайомилися  під час участі Kormotech у виставці Pets Arabia у Арабських Еміратах в червні 2017 року.

Підготовка до співпраці тривала півроку. Після перемоги у тендері, команда Kormotech погодила рецептури і дизайн пакування та виготовила раціони. Представники Anasac Ambiental провели аудит виробництва, а корм випробували на дегустаційній панелі.

У листопаді 2018-го чотири контейнери із 43 тоннами готових кормів для котів вирушили до Чилі. Цьогоріч у січні перший вантаж перетнув чилійський кордон. Решту очікують наприкінці лютого та у березні.

«Ми з легкістю пройшли перевірки замовника та навіть вразили закордонних гостей своїми процесами контролю якості вхідної сировини та готової продукції. На виробництві Kormotech впроваджено систему управління якістю згідно зі стандартами FSSC 22000 та ISO 22000. Єдиним новим документом, який підготували менеджери, є сертифікат Free Sale. Він включає інформацію про склад продукції та спрощує замовнику процес реєстрації у Чилі після її прибуття», — говорить директор виробництва компанії Kormotech Ігор Параняк.

 

Зараз компанія готує документацію для перших відвантажень кормів для собак під тією самою торговою маркою.

 

«Anasac Ambiental працює по всій Латинській Америці. Надалі ми плануємо збільшувати кількість країн експорту. Тому сподіваємося співпрацювати із чилійським партнером і у інших країнах Південної Америки не лише за напрямом Private Label, а й з брендами Kormotech», — додає Ігор Параняк.

support@morkva.co.ua