Kormotech покращує свій онлайн-журнал

Вже кілька років компанія розповідає про свої соціальні ініціативи, покликані змінювати на краще життя чотирилапих в Україні.

У 2014 році ми почали допомагати тваринам, що постраждали від війни на Донбасі. Так з’явилася ініціатива «Не залишай нас в АТО». Kormotech продовжує підтримувати притулки і волонтерів. Ми впроваджуємо гуманну освіту для школярів у різних містах. З нашої ініціативи щороку все більше українських офісів стають дружніми до собак.

Компанія розповідає про світові практики цивілізованого ставлення до чотирилапих. Ділиться порадами з догляду за улюбленцями. Kormotech пишається тими знайомствами з багатьма людьми, які захищають права і свободи собак та котів і підтверджують любов до тварин своїми вчинками. Компанія хоче, аби цей досвід допомагав іншим та виховував відповідальних власників чотирилапих в Україні.

Саме тому наш блог Kormotech & Соціум невдовзі переростає в онлайн-журнал Pets Ukraine!
Це видання для усіх, хто за те, щоби в Україні люди і чотирилапі гармонійно, безпечно і щасливо співіснували одне з одним. Робота над онлайн-виданням стартує вже зовсім скоро! Слідкуйте за новинами.

support@morkva.co.ua