Kormotech презентував свої бренди на найбільшій світовій виставці у Німеччині

Уже вчетверте український виробник раціонів для домашніх тварин Kormotech відвідав найбільшу світову виставку у зооіндустрії Interzoo. Подія відбувалася з 8 до 11 травня у німецькому місті Нюрнберг. Наша команда презентувала нове покоління бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ», лінійку спеціалізованого харчування Optimeal Privilege для собак малих і мініатюрних порід та відсвяткувала 15-річчя компанії.

Учасниками Interzoo 2018 стали 2000 компаній з 60 країн світу. Новинки ринку оцінювали близько 40 000 відвідувачів та експертів з більш як 120 країн.

Виставка відбувається раз на два роки та збирає компанії, що працюють у pet-індустрії. Подія знайомить із новітніми розробками у галузі харчування та догляду за домашніми тваринами.

Цього разу Україну представляли саме бренди компанії Kormotech. Для гостей і партнерів компанія спеціально облаштувала альтернативний простір — K-HUB. З-поміж інших на 110 000 м2 компанію вирізняла концепція Pet Lovers Community, розроблена львівською дизайнерською агенцією.

Стенд K-HUB став не просто місцем для ділових зустрічей із клієнтами, а функціональним відображенням ідентичності компанії із девізом Dream.Think. Care.

Optimeal представив свої лінійки харчування для домашніх улюбленців. Особливе зацікавлення відвідувачів та представників індустрії викликала новинка — харчування для собак малих та мініатюрних порід Optimeal Privilege, яке також вже доступне в Україні.

602A1557-2

Завдяки якості та інтересу до нових продуктів , компанія налагодила співпрацю з наявними партнерами і провела переговори із низкою потенційних партнерів з Хорватії, Швейцарії, Угорщини, Греції, Франції, Чехії, Туреччини, Китаю, Румунії, Італії, Греції, Іспанії, Південної Кореї, Болгарії, Швеції та інших країн.

602A1667

«Від моменту створення Kormotech ми приділяємо найпильнішу увагу підвищенню якості життя тварин. Уже багато років наша любов до чотирилапих постійно спонукає компанію вдосконалюватися. Ми робимо усе можливе, щоби поглибити наші знання про тварин і пропонувати тільки найкращі продукти», — розповідає директор компанії Kormotech Ростислав Вовк.

Kormotech планує взяти участь у наступній Interzoo 19-22 травня 2020 року.

support@morkva.co.ua