Kormotech перевірила Держпродспоживслужба. Продовжуємо працювати у звичному режимі

Сьогодні, 13 липня, заводи Kormotech у Прилбичах перевіряла Держпродспоживслужба. Приводом стали позитивні тести на COVID-19 серед працівників. Компанія проводить тестування регулярно. За результатами перевірки Kormotech продовжує працювати у звичному режимі.

Напередодні на позачерговому засіданні Яворівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили провести перевірку компанії «Кормотех» щодо дотримання карантинних заходів на виробництві. 

До компанії завітали керівник Держпродспоживслужби в Яворівському районі, голова Прилбицької сільської ради, санітарний фельдшер та дільничний офіцер поліції регіону. Комісії провели вступний інструктаж з поведінки на території заводу, видали одноразові халати і шапочки. Відповідно до нашого протоколу роботи під час карантину додатково виміряли температуру, обробили руки спиртовмісним розчином та видали гумові рукавички.

Kormotech надав усі документи, що регламентують роботу підприємства під час пандемії COVID-19, а також перелік засобів індивідуального захисту для працівників. Інспекція поінформована про те, що кількість робочих змін на виробництві зменшена до двох. Зміни не перетинаються. Працівників офісу, виробництва вологих та виробництва сухих кормів ми привозимо та забираємо окремими автобусами, аби ті не перетиналися між собою. Ми також розповіли, як компанія проводить експрес-тестування серед працівників, визначає коло контактних осіб у разі позитивного результату і забезпечує подальшу ізоляцію.

Під час перевірки комісія не виявила порушень. Компанії рекомендували збільшити кількість дезінфекції усіх без винятку поверхонь у приміщеннях та тимчасово замінити кабінет ветеринарного лікаря на приміщення для ізоляції працівника у разі виявлення температури тіла 37,2 градуси та вище під час температурного скринінгу на КПП.

Усі поради компанія врахувала. Продовжуємо працювати у звичному режимі. Від початку карантинних обмежень коронавірусну інфекцію підвердили у 78 співробітників Kormotech. Станом на 13 липня одинацятеро з них одужали. Вдома на самоізоляції продовжують перебувати 80 працівників — інфіковані та їхні контактні особи.

support@morkva.co.ua