Kormotech і КЛУБ 4 ЛАПИ стали генеральними партнерами конференції для власників собак

У Києві відбудеться дводенна конференція про поведінку собак P2Pforum 2018. Робити чотирилапих щасливішими, а українців гуманнішими, прогресивнішими і відповідальнішими у ставленні до них — одна із соціальних ініціатив Kormotech. Саме тому наша компанія і бренд «КЛУБ 4 ЛАПИ» виступили генеральними партнерами цієї події.

На P2Pforum 2018 власники собак дізнаються, як краще розуміти улюбленця, забезпечити йому здоровий раціон, зробити щоденні прогулянки кориснішими тощо.

Упродовж двох днів зоопсихологи, ветеринари, дієтологи та інші фахівці галузі розкриватимуть теми спілкування і порозуміння з тваринами, ефективного навчання, правильного харчування, дог-фітнесу, а також розвінчуватимуть міфи про стерилізацію і пояснюватимуть, як діяти, коли собака потребує невідкладної допомоги ветеринара.

Хедлайнерами конференції є наукова журналістка і авторка блогу «Всё как у зверей» Євгенія Тімонова та сімейний психолог Костянтин Юр’єв. Серед спікерів — експертка з корекції поведінки домашніх тварин Оксана Галан, фахівчиня з дог-фітнесу і спортивної медицини Наталя Подобрєєва, зоопсихологи Ксенія Авімова і Марія Петропольська, ветеринари Юлія Калашнікова і Надія Карась.

Організатором P2Pforum 2018 є Школа взаєморозуміння з тваринами Pets&People. «Ми запросили дуже цікавих спікерів і розглядатимемо теми, які хвилюють кожного власника собаки-компаньйона. Прогресивні господарі задаватимуть тон усьому суспільству. Це мотивуватиме інших ставитися до тварин з більшою повагою і відповідальністю», – говорить співзасновниця Школи Pets&People Оксана Галан.

Конференція відбудеться 21-22 квітня у Щастя HUB у Києві на вул. Паньківській, 14А.

Ознайомитися з програмою і зареєструватися можна на сайті P2Pforum. Стежте за новинами на сторінці події у Facebook.

support@morkva.co.ua