Кормотех розширюється до Литви

ЄБРР підтримує будівництво нового заводу компанії з позикою у 10 мільйонів євро

Кормотех розширить свої внутрішні та міжнародні операції завдяки кредиту на суму до 10 мільйонів євро, наданому ЄБРР.

Ці кошти є частиною більш широкої інвестиційної програми, яка включає будівництво нового виробничого цеху в Литві та розширення діяльності компанії в Україні. Юридична ретельна перевірка проекту частково фінансується Фондом технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

У рамках проекту Кормотех підтримає розширення спеціалізованої ветеринарної освіти по всій Україні для покращення перспектив роботи молодих фахівців із віддалених районів.

Кормотех – один з трьох лідерів українського ринку кормів для тварин, перший та найбільший в Україні виробник високоякісного корму для котів та собак. Компанія перебуває у приватній власності та швидко зростає з часу свого заснування в 2003 році. За допомогою поточної програми розширення компанія має намір задовольнити зростаючий внутрішній попит, а також диверсифікувати географічні продажі. До кінця 2023 року Кормотех має на меті подвоїти свої доходи порівняно з 2019 роком та потрапити у топ-50 компаній, що займаються виготовленням корму для домашніх тварин в світі. На сьогодні продукція Kormotech продається в 25 країнах світу, основний акцент – на європейському ринку. Литовський об'єкт полегшить експорт до скандинавських країн, деяких європейських країн та країн Латинської Америки.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні і на сьогоднішній день виділив більше 14,5 млрд євро в понад 450 проектів. Інвестиції Банку в Литву наразі становлять 900 млн. Євро.

support@morkva.co.ua