Компанія Kormotech отримала почесну відзнаку для найкращих учасників фестивалю «В пошуках Made in Ukraine»

Українці мають, чим пишатися – і це є сумлінні вітчизняні товаровиробники. І от команда одного із таких виробників, компанії Kormotech, отримала приємну почесну відзнаку від організаторів фестивалю «В пошуках Made in Ukraine», який пропонує лише товари, зроблені в Україні.

Попри вихід на європейські та світові ринки, подяка від українських споживачів є знаковою для усієї команди. Більше того, відзнакою Kormotech удостоїли організатори наймасштабнішого, найцікавішого та найкращого фестивалю українських товарів «В пошуках Made in Ukraine», який проходить уже третій рік поспіль і є справжнім святом для усіх учасників та гостей.

Ідейний натхненних фестивалю, журналістка та блогер Юлія Савостіна відзначила команду компанії Kormotech як постійного, надійного та стабільного учасника фестивалю, що щоразу дивує гостей цікавими задумами, широким асортиментом і, звичайно, високою якістю продукції!

«Зараз відбувся десятий фестиваль, і у нас за цей час було більше тисячі учасників і от ми вирішили відзначити найкращих, – зазначила на ангородження Юлія Савостіна. – Коли команда компанії Kormotech втретє приїхала на фестиваль, на Контрактову площу в Києві, вона вигадала абсолютно неймовірну штуку. Україна побачила таке вперше і це – собачий ресторан! Коли ви можете разом зі своїм улюбленцем прийти і дати йому спробувати професійні українські раціони. Ця команда з нами з самого початку фестивалю, тож вони перемагають у номінації «Динозаври фестивалю»

Ресторани для собак кожного разу стають окрасою, родзинкою фестивалю «В пошуках Made in Ukraine» і традиційно привертають багато уваги відвідувачів- господарів тварин. Протягом десяти фестивалів команда бренду «CLUB 4 PAWS», який компанія і представляє на «В пошуках Made in Ukraine», вигадувала багато цікавих заходів, подарунків та сувенірів. Тут можна було скуштувати страви, виготовлені шеф-поваром рівно з тих же продуктів, з яких виробляються раціони ТМ «CLUB 4 PAWS», чотирилапі гості могли провести дегустацію, отримати стильні накидки, унікальні парасолі для собак тощо. І на цьому команда Kormotech точно не зупиниться!

До зустрічі на наступному фестивалі «В пошуках Made in Ukraine»!

support@morkva.co.ua