КЛУБ 4 ЛАПИ виступив офіційним партнером Третього відкритого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів

7-9 серпня у Дніпрі відбулися змагання за звання найкращого службового собаки України. Призові місця посіли німецькі вівчарки з Івано-Франківська, Вінниці і Запоріжжя. Офіційним партнером Третього відкритого чемпіонату Нацполіції з багатоборства кінологів став бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ.

36 чотирилапих з Національної поліції, Державної кримінально-виконавчої служби та Державної прикордонної служби України долали смугу перешкод, затримували порушників, змагалися у вибірці людини та речі і брали слід.

Найкращими стали собаки Національної поліції України. Перемогла вівчарка Альма з кінологом Іваном Кавацюком з Івано-Франківська. «Це наша перша перемога. Торік на міжнародному чемпіонаті взяли одинадцяте місце. Альма добре відпрацювала, зробила усе, що вміла. Спеціалізується на розшуку. Вона у мене холерик, але через такий характер активно і швидше працює. Разом не лише служимо, а й відпочиваємо. Коли йду у відпустку, завжди беру її з собою. Їздимо по гриби, на риболовлю, на море», – розповідає Іван.

Друге місце посіли німецька вівчарка Лінда та лейтенант поліції Володимир Власенко з Вінниччини. Бронзу здобули 6-річний пес Форс та інспектор-кінолог Запорізького кінологічного центру  Сергій Головко.

Підготовка чотирилапих чемпіонів потребує постійних тренувань і правильного раціону. Призери отримали не лише кубки, грамоти і медалі, а й запаси преміум-харчування від КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив». Цей корм задовольняє високі енергетичні потреби тварини завдяки збалансованому вмісту білків і жирів, містить м’ясні інгредієнти №1, збагачений усіма необхідними вітамінами та мінералами, комплексом Омега 3 + Омега 6 та формулою ІNTEGRAMIX для чудового вигляду та здоров’я собаки.

«У підготовці службових собак особливу роль відіграє раціон. Адже міцне здоров’я чотирилапих на службі важливе для безпеки усієї країни. Ми дбаємо, аби наші службові собаки були на одному рівні з європейськими колегами. Тому спеціальний продукт КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив» розробляли у тривалій співпраці з кінологами. Переможниця з Івано-Франківська, поліцейська собака Альма, харчується кормом КЛУБ 4 ЛАПИ. Форс з Запоріжжя, який вкотре демонструє високі результати на змаганнях, теж. Чотирилапі їхнього Запорізького кінологічного центру обирають КЛУБ 4 ЛАПИ дев’ятий рік поспіль. Наш продукт вже став фаворитом для мільйонів тварин у 10 країнах Європи. І ми продовжуємо вдосконалюватись», – говорить бренд-менеджер ТМ «КЛУБ 4 ЛАПИ» Юрій Ковалюк.

Торгова марка підтримує змагання службових собак не вперше. Торік КЛУБ 4 ЛАПИ виступив офіційним партнером Першого відкритого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів. Більше читайте на сайті club4paws.com.

Повний фоторепортаж з цьогорічних змагань дивіться на сторінці CLUB 4 PAWS у Facebook.

support@morkva.co.ua