ЩЕ У ЧОТИРЬОХ КРАЇНАХ ЄВРОПИ БУДЕ ПРОДАВАТИСЯ ПРОДУКЦІЯ КОРМОТЕХ

Кормотех розширює свою присутність на європейському ринку. Компанія підписує чотири міжнародні контракти з  дистриб’юторами з Німеччини, Іспанії, Італії та Туреччини. Скоро продукція від Кормотех з’явиться на полицях зазначених країн. Для нових партнерів компанія виготовлятиме корми брендів Optimeal, КЛУБ 4 ЛАПИ та за напрямом Private Label.  У планах Кормотех до 2023 року збільшити частку експорту до 45%.

Кормотех у травні взяв участь у двох престижних європейських торговельних виставках – ZOOMARK 2019 (Болонья, Італія) та  PLMA 2019 (Амстердам, Нідерланди). 

Компанія представила корми для харчування котів та собак, а також провела більше 80 зустрічей з потенційними партнерами з Канади, Еквадору, Португалії, Кувейту, Марокко, Італії, Швеції, Німеччини, Фінляндії, Іспанії, Норвегії, Туреччини та інших країн. Результатом цих зустрічей стало підписання чотирьох міжнародних контрактів з дистриб’юторами Німеччини, Іспанії, Італії та Туреччини.

«Виставки вразили нас своїми обсягами та результативністю за кількістю нових ділових контактів. Ми провели більше 80 продуктивних зустрічей з потенційними партнерами, а також іноземними дистриб’юторами. Але найголовнішим досягненням вважаємо домовленості про підписання чотирьох міжнародних контрактів з європейськими дистриб’юторами про постачання брендів компанії та розвиток співпраці за напрямом Private Label», – зазначив директор з маркетингу Кормотех Ігор Блистів.

Кормотех має намір розширити свою експансію на європейські ринки кормів для домашніх улюбленців та збільшити частку експорту в три рази. У 2018 році вона склала 12,5% від загального обсягу реалізації, а за результатами першого кварталу 2019 – зросла до 14%.

«Кормотех ставить собі за мету до 2023 року збільшити частку експорту до 45%. Для цього нам необхідна активна експансія на експортні ринки Центральної та Західної Європи. Ось чому ці нові контракти надзвичайно важливі для нас», – підсумував Ігор Блистів.

Продукція Кормотех повністю відповідає світовим трендам у харчуванні домашніх тварин, а отже є конкурентоспроможною у Європі. 

Кормотех виготовляє в Україні корми бренду «Optimeal» за технологією «Fresh Meat Technology», яка поступово набирає популярності в Європі, а також розробляє нові рецептури харчування серії “limited ingredients»*, яке наразі є популярним на ринку США.  

*Корми, що містять у своєму складі білок одного типу та вуглевод одного типу.

support@morkva.co.ua