Цьогоріч Дитячий форум став місцем знайомств наймолодших не тільки з книгою, а й з гуманним ставленням до тварин.

Вперше у рамках заходу на території Палацу мистецтв була облаштована Dogfriendly Zone (Дружня зона до собак) спільно з брендом «КЛУБ 4 ЛАПИ», де вже традиційно пригощали чотирилапих у Ресторані для собак.

Стенд для дітей організувала компанія Кормотех, яка є ініціатором проведення уроків гуманної освіти у школах Львова.

Кожен маленький відвідувач Дитячого форуму мав змогу трохи більше дізнатись про тварин, їхні потреби, емоції та відповідальність за них.

«Так як темою форуму «Космовізія» був космос, ми розробили спеціальні вправи для дітей, пов’язані із космосом, була вікторина, були розмальовки і багато інтерактивних завдань», – розповідає координатор проекту «Маленький Принц», керівник служби зв’язків з громадськістю компанії Кормотех Катерина Ковалюк.
Впродовж чотирьох днів наймолодші змагались за гостинці для своїх чотирилапих друзів, відповідаючи на запитання про перших тварин у космосі та вигадуючи унікальні імена для безпритульних собак, щоб ті якомога швидше знайшли свою домівку. Під час урочистостей з відкриття Центру адопції всі імена, вигадані дітьми, були передані майбутнім пухнастим власникам з ЛКП «Лев».
Водночас, діти мали нагоду познайомитись із чотирилапими «працівниками» компанії, адже Кормотех має офіс, дружній до тварин, тож співробітники часто приводять своїх чотирилапих друзів на роботу. А бігль Беррі взяла участь у Форумі, чим, звісно, привернула чимало дитячої уваги.

Стенд проекту працював протягом чотирьох днів, тож десятки дітлахів змогли трошки більше зрозуміти суть гуманності, вперше та, сподіваємось, не востаннє Дитячий форум дав змогу діткам ближче познайомитись з культурою спілкування з тваринами. А повний курс гуманної освіти вони пройдуть уже в сьомому класі, адже тепер цей курс є у кожній школі Львова.

Інформаційна довідка

Компанія «Kormotech» понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя тварин в Україні кращим. Первинно, компанія була ініціатором проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії та Львівської міської ради.
Навчально-методичний центр освіти м. Львова знаходиться у структурі Управління освіти Львівської міської ради. Основною метою діяльності є методичне та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, організація навчально-методичної роботи у загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах.

support@morkva.co.ua