Дог-фрізбі: собачий спорт для всіх!

Собаки є дуже вправними гравцями у фрізбі: вони спритні, активні та неймовірно завзяті. Аби проявити спортивні таланти чотирилапих 13 травня в Кінологічному спортивно-тренувальному комплексі «Укртранс» пройшли змагання з Дог-фрізбі.

Собаки не просто так грали в Дог-фрізбі, вони мали справжнє змагання, а за результатами пильно слідкувала суддя Поліна Чайковська, атестований суддя USDDN II рівня (г. Москва). Захід пройшов за підтримки волонтерів проекту «Друг героя». Позмагатись у такій веселій спортивній грі приїхало близько 40 учасників з різних міст України – Кривий Ріг, Запоріжжя, Київ, Харків, Одеса, а також були представники з Білорусі. Відтак, змагання вкотре стало міжнародним, зібравши усіх активних поціновувачів собачого спорту.

«Високий рівень організації, приємна атмосфера і велика кількість спонсорів допомагає залучати все більше спортсменів в Дог-фрізбі! І я, як організатор, дуже вдячна нашому спонсору ТМ «КЛУБ 4 ЛАПИ», за надані призи! Кожен призер отримав по 3 кг корму, банданки для собак та інші приємні подарунки! Спортсмени змагалися у важких категоріях і, що нас засмутило, – у важких погодних умовах. Вітер і дощ, на жаль, ніяк не сприяли нашим змаганням. Але за такі призи, всі учасники готові були згадувати усі кидки, які знають, терпіти холод, вітер і мряку, але йти до своєї мети!» – розповіла Валентина Кушніренко.

1-1

Такі змагання, безумовно, не лише розвивають Дог-фрізбі в Україні, а й є чудовим прикладом розвитку інфраструктури для чотирилапих, привітності до тварин та інтеграції собак у нашому суспільстві.

2-1

Нагадуємо, що компанія Kormotech понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя тварин в Україні кращим.

 

Більше фото шукайте тут:


https://www.facebook.com/

support@morkva.co.ua