У кожного і кожної своя передова. Кормотех вітає усіх, хто захищає Україну

14 жовтня Україна відзначає три важливі свята. Християни східного обряду святкують Покрову Пресвятої Богородиці. Це день українського козацтва. Козаки вважали Богоматір своєю покровителькою. Символічним є і наймолодше свято 14 жовтня — від 2014 року це День захисника України. 

Кормотех вітає усіх чоловіків і жінок, які захищають нашу країну. Сьогодні, у головне свято українських воїнів, подякуймо ветеранам та ветеранкам АТО, тим, хто воює за Україну зараз, волонтерам і медикам, а також усім, хто невтомно працює на захист нашої держави — у кожного і кожної своя передова. 

військові собаки 2У команді Kormotech є люди, які наближали і наближують перемогу. Серед них — В’ячеслав. Він працює у компанії від 2005 року. В’ячеслав — капітан запасу. Влітку 2014-го воював на Донбасі. Їхній підрозділ скерували прикривати від «сепаратистів» межу між Донецькою і Луганською областями на кордоні. Але снаряди прилетіли з боку Росії.  

«Я був у Південному котлі. Про нього знають менше, ніж про Іловайськ. Мар’їнка, Зеленопілля — саме цей період війни випав на моє життя. Там я багато переосмислив. Зрозумів, що найважливіше — це сім’я. У найвідповідальніший момент, коли вирішується життя твоїх побратимів, хочеться лише одного — побачити очі рідних.

Сьогодні день усіх, хто відчуває, що Україну потрібно захищати. Це не лише про армію. Усі, хто воював, заслуговують, аби про них знали. Це важливо для майбутньої перемоги. Більшість з них не хочуть одягати 14 жовтня форму чи брати участь у парадах. Бо армія має тяжкі реалії, а війна — це величезне горе. Сьогодні варто разом заспівати гімн, піти до церкви, привітати тих, хто захищає Україну, кожен у свій спосіб.

Україна — мій дім. Вистачає варіантів виїхати до Польщі чи Канади. Але я цього не хочу. Треба бути тут, щоб Україна розвивалася», — говорить В’ячеслав.  

Пліч-о-пліч із військовими, прикордонниками, поліцейськими і рятувальниками Україну щодня захищають сотні службових собак. Їм ми вдячні, як і усім іншим, хто тримає зброю у руках. Їхня зброя — спритність,  гострий нюх і холодний розум. Вони тримають кордон, несуть службу на блок-постах, шукають вибухівку, вивчають місцевість і виконують різні бойові завдання.  

Спеціально до 14 жовтня чотирилапим у погонах, які перебувають на сході, Кормотех передав запаси преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ. 

support@morkva.co.ua