Безпечне виробництво: на KORMOTECH впроваджують японську систему 5S

Переможцями річного конкурсу з оптимізації робочого простору стали працівники Дільниці пакування і стікерування. 

Торік у  липні на виробництві KORMOTECH почали впроваджувати систему  5S. Для цього організували внутрішній конкурс. Участь взяли три команди: Дільниця сухих кормів, Дільниця вологих кормів та Дільниця пакування і стікерування.

«5S – це п’ять простих кроків з оптимізації робочого простору. Девіз системи – «Кожна річ має своє місце». Дотримання цієї японської практики дозволяє полегшити працю і знизити ймовірність помилок. Натомість зростає продуктивність і рівень безпеки», – каже директор з виробництва KORMOTECH Ігор Параняк.

Щомісяця відділ якості проводив аудит кожної дільниці. За результатами, найкраща команда отримувала годинник 5S і помаранчеву позначку із назвою місяця, що символізувала відзнаку.

IMG_0069

Упродовж року найкраще оптимізувати свою роботу вдалося Дільниці пакування і стікерування. Їхня команда отримала 7 відзнак і стала абсолютним переможцем. Друге місце посіла Дільниця вологих кормів, а третє – Дільниця сухих кормів.

Кожен з команди переможців отримав іменний диплом, грошову премію і пам’ятний подарунок від KORMOTECH.

Другий етап конкурсу стартує у січні 2019 року. До попередніх учасників приєднаються працівники технічної і господарської служб та відділу постачання.

support@morkva.co.ua