Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу»

Щорічна акція «Візьми собаку на роботу» розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

Візьми собаку на роботу 1

Ця традиція зародилася 17 років тому у США. У нас ця практика відносно нова. Вперше в Україні акція відбулася у 2013 році з ініціативи компанії Kormotech. Спершу долучалися місцеві компанії Львова. Свято висвітлювали регіональні і загальнонаціональні ЗМІ. З кожним роком зростає інтерес не лише господарів, а й роботодавців до такого дійства. У 2017-му до проекту приєдналися понад 50 компаній з 15 міст України.

Візьми собаку на роботу 2

Ми допомагаємо усім охочим взяти участь в акції: надаємо детальну інструкцію від ветеринарів щодо облаштування особистого простору собаки в офісі, аби той почувався комфортно, щодо знайомства з колегами і новим приміщенням, щоби усі залишились задоволеними після закінчення робочого дня.

У 2018 році VI Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» відбудеться 6 липня. Усіх господарів чотирилапих запрошуємо долучатися.

wemes