Ресторан для собак на фестивалі «У пошуках Made in Ukraine» рятував чотирилапих від спеки

Цими вихідними в столиці проходив фестиваль «У пошуках  Made in Ukraine», учасники якого мали можливість  завітати зі своїми домашніми улюбленцями у собачий ресторан від ТМ Club 4 Paws. Ресторан цікавий не лише своїми смаколиками для людей і тварин, а ще й справжньою інфраструктурою для тварин.

 Протягом двох днів команда ресторану пригощала людей і собак смачненьким. Тварини могли дегустувати раціони від ТМ Club 4 Paws, а от людям запропонували справжній експеримент – страву, зроблену з тих самих продуктів, які використовують для приготування вітчизняних раціонів! Професійний кухар пригощав гостей ресторану м’ясними котлетками з курятини, яловичини та кукурудзи.

Таким чином господарі тварин могли переконатись, що їхні улюбленці споживають раціони, приготовані з натуральних продуктів.

 Інфраструктура для собак

Водночас, команда ресторану не забула попіклуватись про самих чотирилапих. Протягом двох днів фестивалю надворі була сильна спека, а в ресторані на всіх охочих чотирилапих чекали мисочки прохолодної води. І не просто мисочки, а мисочки на спеціальних столиках. Кожен із них має різну висоту, аби і маленьким, і великим собакам було максимально зручно.

Треба було бачити ці щасливі очі, коли тварини напивались води у спеку! Вони із таким завзяттям махали хвостиками, наче дякуючи команді ресторану за таку своєчасну турботу.

Від спеки чотирилапі могли сховатись під спеціальною парасолькою для тварин, а для відповідальних господарів поряд з рестораном були встановлені спеціальні станції для прибиранняза своїми чотирилапими. Такими, на перший погляд, простими елементами можна значно покращити життя собакам та їхнім господарям, тож гості радо користувались такими можливостями.

wemes

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE