ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «НЕ ЗАЛИШАЙ НАС В АТО»

“Ми відповідаємо за тих, кого приручили”
Антуан де Сент-Екзюпері

Війна на Сході країни згуртувала людей, створивши потужний соціальний рух, спрямований на допомогу населенню регіонів, які опинились у зоні бойових дій. Завдяки зусиллям волонтерів, тисячі людей знайшли новий дім, працю та психологічну підтримку. В той самий час багато тварин у зоні АТО залишились покинутими. Не зважаючи на чисельність волонтерів та об’єм допомоги чотирилапим, цього виявилось недостатньо.

Тому компанія KORMOTECH прийняла рішення заснувати всеукраїнську ініціативу “Не залишай нас в АТО”, яка покликана допомагати власникам та опікунам рятувати тварин, які опинились в зоні відчуження та перевозити їх до безпечних місць.
Також починаючи з 2014 року було передано 27 тон корму для тварин місцевим жителям, притулкам, заводчикам та нацгвардії. Географія вантажу охопила фронтову та прифронтову зони: Волноваха, Рубіжне, Добропілля, Артемівськ, Димитрів, Запоріжжя, Петрівка, Красноармійськ, Донецьк, Вербове, Макіївка, Горлівка, Ясинувата, Луганськ.
Протягом 2015 року життєво необхідні продукти отримали собаки і коти у притулках в Донецьку http://kormotech.org.ua/news/persha-velyka-partiya-donetsk-14-11, Луганську, Макіївці, http://kormotech.org.ua/news/ponad-tisyacha-tvarin-na-shodi-ukrayini-otrimali-smachnu-dopomogu-vid-initsiativi-ne-zalishay-nas-v-ato Горлівці, Волновасі, Новоазовську, Красноармійську, Димитрові, Рубіжному, Добропіллі, Маріуполі, Новотроїцькому, Бердянську та інших містах.
Ми дякуємо усім, хто об’єднався навколо ініціативи, усім небайдужим людям по цілій країні. Цей величезний об’єм сухого корму став можливим завдяки спільним зусиллям усіх тих, хто долучився, купуючи також акційні корми.

Дізнайтесь більше про наші соціальні ініціативи на kormotech.org.ua

Nik